13.05.2022 | 11:15

Нещодавно у Полтавській міській раді обговорили варіанти допомоги внутрішньо переміщеним особам у пошуку роботи через механізм громадських робіт.

Під час наради йшлося про відпрацювання механізму, передбачення коштів на громадські роботи і залучення внутрішньо переміщених осіб та полтавців до виконання громадських робіт. Наразі у місті офіційно подали заяви на отримання статусу внутрішньо переміщеної особи 44 тисячі осіб.

Про це повідомили у міській раді: https://rada-poltava.gov.ua/news/22024065/

Вирішено сформувати потребу в робочій силі і робочі місця, які може надати Управління ЖКГ, щоб залучити людей до благоустрою міста та всієї громади.

Працівників прийматимуть на роботу за цивільно-правовою угодою.

Відтепер така потреба сформована і механізм залучення безробітних напрацьований. 

Служба зайнятості за договором направлятиме комунальним підприємствам міста безробітних на оплачувані громадські роботи. Це, зокрема, некваліфікована праця з благоустрою. За роботу люди отримуватимуть заробітну плату у мінімальному розмірі.  

З огляду на заявки підприємств, наразі існує потреба в 40 таких працівниках, це можуть бути і полтавці, і вимушені переселенці, повідомляє інтернет-видання "Полтавщина": https://poltava.to/news/66075/. Комунальні підприємства постійно переглядатимуть свої потреби, тому кількість вакансій може змінюватись.