25.11.2022 | 10:09

Миргородець працевлаштовує земляків.

Маючи вищу технічну освіту і десятирічний досвід роботи торговельним агентом, Антон Гайно залишився без роботи. Спочатку пробував працевлаштуватися самотужки, а згодом звернувся у Миргородську міськрайонну філію Полтавського обласного центру зайнятості. Отримав офіційний статус безробітного, відвідував заходи і консультації.

Після участі в семінарах "Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес", став замислюватись про відкриття власної справи. До того ж профконсультація із застосуванням психологічного тестування показала його здібності до самозайнятості.

Зваживши всі «за» і «проти», Антон вирішив скористатися ще однією з послуг служби зайнятості – отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи. То був вдалий для нього старт – у 2020 році  зареєструвався як фізична особа - підприємець з основним видом економічної діяльності: роздрібна торгівля деталями та приладдям для автотранспортних засобів. Під час пандемії коронавіруса не закрився, працював і розвивався.

Згодом Антон Михайлович, вже як роботодавець, отримував консультації в  службі зайнятості. Через майже два роки створив нове робоче місце і працевлаштував продавцем-консультантом з компенсацією ЄВ Ігоря Петька, котрий тоді перебував на обліку як безробітний.

У жовтні нинішнього року підприємець взяв в оренду додаткове приміщення, розширив діяльність і прийняв на новостворене робоче місце Наталію Троян, яка після звільнення довгий час була без роботи. Антон Гайно вже подав пакет документів у Миргородську міськрайонну філію Полтавського обласного центру зайнятості, щоб вдруге скористатися державною підтримкою на компенсацію єдиного внеску.

Такі історії надихають! Бажаємо Антону Михайловичу успіху в обраній  справі. Адже, долаючи власні труднощі і допомагаючи іншим, людина вдосконалюється і розвивається. Економіка нашої держави повинна швидко відновитись і потужно запрацювати завдяки таким наполегливим підприємцям!

Телеграм-канал Полтавського обласного центру зайнятості:

Підтримка ДСЗ #1Полтава https://t.me/Pidtrimka_DCZ_1_Poltava.

Телефон гарячої лінії Полтавського обласного центру зайнятості: 066 8423187.