07.04.2021 | 10:08

Важливою умовою для життя в суспільстві є швидка адаптація до нової інформації. Вдосконалювати свої професійні навички та опанувати нових фах ніколи не пізно! 

Багато країн світу змінюють освітню систему, дотримуючись концепції навчання протягом усього життя з такими елементами:

можливість навчатись в будь-якому віці;

отримання максимальних умінь та навичок;

формальна й неформальна освіта.

В Україні також існує система професійної освіти дорослих.

Так, на інформаційному вебінарі у Семенівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості клієнти служби зайнятості дізналися про можливості професійного навчання за сприяння служби.

Завідувач сектору активної підтримки безробітних Семенівської районної філії Тетяна Баранцова ознайомила слухачів вебінару з переліком актуальних професій на ринку праці та розповіла про умови навчання у Полтавському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та інших ЦПТО ДСЗ України, яке здійснюється з використанням сучасної матеріально-технічної бази та згідно з програмами, що відповідають вимогам роботодавців.

Більше про Полтавський ЦПТО ДСЗ тут: Державний навчальний заклад"Полтавський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості" - вітаємо на офіційному веб-сайті (cpto.pl.ua)

Центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості України та професії, які там можна набути: Мапа спеціалізацій | Державний центр зайнятості (dcz.gov.ua)

У ході проведення вебінару учасників проінформували також про права та обов’язки громадян, які бажають навчатися за направленням служби зайнятості та перспективи працевлаштування після проходження професійного навчання.

Варто вчитись не тільки заради омріяної посади. Саме навчання є цікавим, воно підбадьорює, тримає в тонусі, додає енергії, робить людей активнішими, приносить задоволення від того, що дізнаєшся щось нове і корисне.