29.07.2021 | 16:06

Співпраця органів пробації та служби зайнятості спрямована на сприяння працевлаштування та соціальну підтримку засуджених осіб, що є суттєвим кроком для повернення людей до трудового життя і попередження нових правопорушень.

Нещодавно, під час реєстрації засуджених осіб, які перебувають на обліку в Київському районному відділі філії ДУ "Центр пробації" в Полтавській області, для них проведене індивідуальне консультування фахівцем з профорієнтації Полтавської міськрайонної філії обласного центру зайнятості Надією Максименко щодо позитивних сторін та переваг офіційного працевлаштування, пропозицій професійного навчання .

Фахівець служби зайнятості презентувала присутнім наявні актуальні вакансії, провела усний екскурс про весь спектр послуг, які надає служба зайнятості для незайнятого населення.

Важливо зазначити, що основна мета роботи із цією категорією громадян – виявлення причин протиправної поведінки у засуджених осіб, здійснення соціально-профілактичної роботи щодо запобігання нелегальним явищам та їх подоланням. А найголовніше – пробудити інтерес до своєї особистості, власних позитивних якостей, задуматись про своє життя, місце в ньому, та майбутнє.