оп
20.03.2019 | 09:38

На сучасному ринку праці організація оплачуваних громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру є ефективним засобом реалізації політики зайнятості населення.

 Можливість отримувати допомогу по безробіттю й одночасно зарплату за участь у громадських роботах ­ – непоганий варіант для безробітного, що мотивує людину до праці, поліпшує її матеріальне становище та до того ж приносить користь як суспільно корисна справа.  

 У Шишацькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості безробітним постійно роз’яснюють переваги участі в громадських і тимчасових роботах та орієнтують їх скористатися такою можливістю заробити. .

  З початку року  тимчасові  робочі  місця  створені  в ТОВ АФ ім.Довженка, ТОВ “КП-Горизонт”, ТОВ “Федунка”, філія Яреськівський цукровий завод ТОВ “Цукорагропром” ,  на які працевлаштовані 111 осіб з числа безробітних.          

 З 1 березня  2019 року організовано громадські роботи  для безробітних в управлінні праці та соціального захисту населення Шишацької районної державної адміністрації з інформування населення стосовно  порядку отримання житлових субсидій.  

  Громадські роботи із залученням тимчасово незайнятого населення організовуються на паритетних засадах.