19.11.2018 | 10:28

Важливим кроком у житті кожного учня є вибір професії. Головне  – прийняти правильне рішення, надавши перевагу тій професії, яка найбільш відповідає особистим здібностям, знанням, фізичним та психологічним можливостям та потребам суспільства.

Про такий відповідальний вибір йшлося на зустрічі, яка відбулася 14 листопада 2018 року у Карлівській загальноосвітні школі №4 під назвою «Веселка робітничих професій». В ній взяли участь старшокласники району, фахівці Карлівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості та представники навчальних закладів м.Карлівки та м.Полтави.

В цей день до учнів випускних класів завітали передставники Професійно-технічного училища №50 м.Карлівки, Полтавського базового медичного коледжу, Державного навчального закладу «Полтавський центр професійно-технічної освіти» та Полтавського професійного ліцею транспорту. Вони розповіли про свої навчальні заклади, перелік спеціальностей, умови вступу та терміни навчання. Студенти цих закладів підготували художні виступи, які показали учням, що вони не тільки приділяють час навчанню, а й творчості та відпочинку.

Школярі з цікавістю переглянули отримані листівки та буклети, з яких ознайомитись з переліком навчальних закладів Полтавської області, правилами правильного вибору професії та дізналися, які професійні якості й уміння потрібні, щоб реалізувати себе в обраній сфері.

Фахівець з профорієнтації Карлівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості презентувала Платформу профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості та консультаційної мережі «Моя професія», за допомогою якої кожен в будь-який час може пройти тестування та отримати висновки щодо своїх здібностей та професійних можливостей. Поради з цього питання містили матеріали тематичної виставки, підготовленої фахівцями служби зайнятості.

Сподіваємося, що цей захід допоможе учням зробити правильний професійний вибір на майбутнє.

Дякуємо відділу освіти, молоді та спорту Карлівської РДА та Будинку юнацької творчості за допомогу в проведенні профорієнтаційного заходу!