06.12.2022 | 11:30

3 грудня 2022 року Перша Леді Олена Зеленська відкрила у Києві Форум “Філософія спроможності”, організований Міністерством соціальної політики до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Про це інформує Урядовий портал: https://www.kmu.gov.ua/news/filosofiia-spromozhnosti-u-kyievi-vidbuvsia-...

У рамках Форуму були обговорені нові підходи до самореалізації через зайнятість, реабілітацію та соціальні послуги, відновлення та розвиток спроможності людей з інвалідністю, зокрема, з урахуванням викликів війни.

Всього понад 200 людей взяли участь у двох тематичних панелях: “Самореалізація через зайнятість” та “Нова формула відновлення”.

Сьогодні лише 15% людей з інвалідністю змогли працевлаштуватись. Наша головна мета - допомогти людям з інвалідністю вийти в економічну самостійність та бути залученими в суспільні процеси, відзначила зокрема Міністр соціальної політики Оксана Жолнович. 

Форум “Філософія спроможності” став майданчиком для формування спільного бачення безбар'єрного середовища в Україні та інформування про нові державні політики, пов'язані з працевлаштуванням, реабілітацією, наданням соціальних послуг та сервісів для людей з інвалідністю та їх сімей, наголосили в Міністерство соціальної політики України.