13.07.2016 | 15:37

Літо – особлива довгоочікувана пора в житті дітей, під час якої вони відпочивають, набираються сил та готуються до початку нового навчального року.

З метою підвищення внутрішньої мотивації школярів до професійного самовизначення спеціалісти Глобинського районного центру зайнятості спільно з Глобинським районним підрозділом кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України завітали до дитячого оздоровчого табору «Чайка», який розташований у мальовничому селищі Градизьк Глобинського району.

Щоб відпочинок став змістовним і корисним потрібно правильно його організувати. Дітям запропонували взяти участь у інтелектуальних іграх та конкурсах, в яких вони з цікавістю та задоволенням брали активну участь. У ігровій формі учні мали змогу поринути у широкий світ професій, дізналися про особливості працевлаштування в умовах сучасного ринку праці, ознайомилися з новими професіями, а також з послугами, які надає Державна служба зайнятості учнівській молоді.

Школярі брали активну участь у іграх «Ким я хочу бути?», «Творці», «Відгадай професію» та інші. Взяли участь у вправі, мета якої визначення рівня обізнаності школярів у світі професій. Учні за допомогою пантоміми демонстрували професії, які актуальні завжди: кухар, столяр, швачка, водій та інші.

Сподіваємося, що такі зустрічі й надалі будуть бажаними та приємними, а практичні поради фахівців центру зайнятості допоможуть дітям обрати у майбутньому саме ту професію, яка б приносила їм, як матеріальне, так і моральне задоволення, а суспільству користь.