27.04.2023 | 15:55

«єРобота»: потужний імпульс для розширення власного бізнесу!

Незважаючи на розвиток інтернет-технологій, поліграфія все ще залишається важливим інструментом для розвитку будь-якого бізнесу.

Друкована продукція - це потужний рекламний інструмент. Плакати, листівки, календарі - все це оточує нас у повсякденному житті. І все це друкована реклама.

Поліграфічна продукція - це, в першу чергу, візуалізація. Потрібні правильні кольори, вичерпна інформація, впізнаваний логотип і слоган. Все це дає комплексний вплив на аудиторію, який і дозволяє компанії виділитися і запам’ятатися. Якісна поліграфія допомагає залучити нових і утримати старих клієнтів. Це відмінний спосіб інформування про свої послуги або товари.

Усі витрати на роздруківку листівок і брошур окупаються появою нових замовлень вже в найкоротші терміни.

Саме тому основною метою діяльності Марини Геннадіївни Прядко є організація сучасної якісної поліграфії малими та середніми накладами, щоб задовольними попит місцевого кременчуцького ринку.

Оформлені зі смаком, в гарному стилі, спрямовані на інтереси певної аудиторії, листівки, флаєри, візитки, листівки та інша друкована продукція для бізнесу допомагає знайти нових клієнтів, привернути увагу до певних продуктів та їх характеристик, «підігріти» інтерес до бренду та його товарів, стимулюючи таким чином продажі.

Основними клієнтами Марини Геннадіївни є виробники різноманітної продукції, яким потрібна етикетка, стікери - кондитерські, харчові виробники, хендмейдери, кафе, інші.

Серед клієнтів є виробники, які розвиваються, і вони готові збільшувати обсяг замовлень за умови покращення якості друку. Також серед клієнтів є спортивні, дитячі організації, яким постійно потрібні якісні дипломи та грамоти. Постійним попитом користуються меню для місцевих кафе, візитні картки, сертифікати малими накладами з гарним дизайном, тощо.

Марина Геннадіївна має 17-ти річний досвід роботи у поліграфіїї, постійну клієнтську базу та парк техніки, її послуги за цей період набули статусу сталого ринку реалізації. Перевагами друкарні Марини Геннадіївни є оперативність, якість та увага до клієнтів, у неї є постійні надійні клієнти, з якими вона працює більше 10 років. І вона їх дуже цінує, задовольняючи їхню потребу в оперативному друці «день в день».    

Разом з тим, Марина Геннадіївна планує розширити спектр своїх послуг за рахунок придбання нової друкарської техніки. Дуже важливо і вельми зручно, що офіс друкарні знаходиться у центрі міста Кременчук, що також сприяє саморекламі. Марина Геннадіївна вже створила 2 робочих місця. Кошти мікрогранту автор бізнес-ідеї планує витратити на закупівлю обладнання, професійну цифрову поліграфічну машину, яка має високу пролуктивність та широкий вибір матеріалів для друку.