оп
08.02.2019 | 08:14

У Карлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відбулася зустріч учнівської молоді з представником Карлівської районної філії Полтавського обласного центра зайнятості. У заході взяли участь 45 учнів.

Головним завданням профорієнтаційної роботи служби зайнятості з учнівською молоддю є допомога у виборі майбутньої професії, яка б відповідала  здібностям та інтересам учнів та мала попит на ринку праці.

Учасникам заходу була презентована Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості «Моя професія». Після проходження тестів учень зможе проаналізувати отримані висновки самостійно або звернутися за консультацією до фахівця з профорієнтації служби зайнятості.

Кожний школяр отримав флаєр «Твій шлях у світ професій» та інтерактивний буклет «Навігатор вибору професії».

Старшокласники також ознайомилися з «Атласом нових професій» та отримали інформацію щодо нових спеціальностей, які мають попит на ринку праці, професії майбутнього, а також про ті, що зникають.

В кінці зустрічі учні переглянули серіал «Вибір професії», після чого задавали питання та отримали вичерпні відповіді від провідного фахівця Карлівської районної філії.