30.08.2016 | 10:54

У приміщенні Глобинського районного центру зайнятості нещодавно відбулася зустріч за принципом «Центр під одним дахом» з 12 демобілізованими військовослужбовцями та учасниками антитерористичної операції.

До роботи були запрошені виконуючий обов’язки голови Глобинської райдержадміністрації Молодчин В.В, представник районного військового комісаріату Осадчук М.В., керівник соціальної служби, керівник управління Держземагенства та інших представники влади, а також психолога територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Розпочав зустріч директор Глобинського районного центру зайнятості Олександр Мороз, який ознайомив присутніх учасників АТО з актуальними вакансіями, станом місцевого ринку праці, можливістю за сприяння Державної служби зайнятості проходження навчання та про умови реєстрації в центрі зайнятості та отримання допомоги по безробіттю.

Далі до присутніх звернулися всі представники місцевої влади, та запрошенні учасники заходу, які ознайомили з умовами надання соціальних гарантій, порядку виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, надали роз’яснення щодо пільг для демобілізованих військовослужбовців та умови отримання статусу учасника бойових дій, відповіли на інші питання, які турбували учасників АТО.

Насамкінець до слова було запрошено психолога територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), яка розповіла про психологічну реабілітацію для демобілізованих військовослужбовців, надання психологічної допомоги їм та членам їх сімей.