оп
03.01.2019 | 11:41

Клуб «Свідоме батьківство» розпочав роботу і в Козельщинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості. Днями пройшло вступне засідання нового об’єднання однодумців. 

Питання вибору професії – дуже важливий етап у житті дитини, яка дорослішає. Сучасна молодь обирає професії до душі. Тому потрібно надати школярам якомога більше інформації про світ професій, навчити орієнтуватися в ньому не тільки підлітків, а й мам і тат.  На цьому акцентували увагу організатори клубу.

Саме дорослі формують світосприйняття молоді, їхня інформованість стоїть на одному рівні з інформованістю самих школярів. Щоб допомоги батькам в отриманні корисної інформації для правильного і серйозного підходу до вибору професії дитиною та в розумінні її здібностей і створений клуб «Свідоме батьківство».

На своєму першому зібранні учасники клубу познайомились між собою, дізналися про цілі і завдання клубних зустрічей.

Найбільшу увагу приділили Платформі профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія».

Присутні переглянули відеоролики з серіалу «Вибір професії», за допомогою практичних завдань переконалися в необхідності професійного визначення власних дітей, у важливості довіри в родині. Акцент зробили на дотриманні при виборі професії такої формули:  «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА».