29.08.2016 | 11:58

Нещодавно в приміщенні Гадяцького районного центру зайнятості відбулася зустріч за принципом «Центр під одним дахом», учасниками якої стали представники соціальних служб, військового комісаріату та 8 демобілізованих учасників антитерористичної операції.

На початку зустрічі зі вступним словом виступила директор Гадяцького РЦЗ Любов Різун, яка проінформувала присутніх про стан місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування, актуальні вакансії, ознайомила щодо можливостей проходження професійного навчання в навчальних закладах та центрах професійно-технічної освіти за направленням служби зайнятості, про можливості отримання матеріальної допомоги для започаткування власної справи одноразово, участь у громадських та роботах тимчасового характеру.

Оксана Титаренко, головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління соціального захисту населення Гадяцької РДА ознайомила присутніх з переліком пільг з медичного обслуговування, можливістю безкоштовного проходження стаціонарного лікування, отримання медичних препаратів та путівок для санаторно-курортного лікування.

Представник управління соціального захисту Гадяцької РДА Надія Побіденна наголосила на можливості отримання разової грошової допомоги учасниками АТО, ознайомила з переліком пільг на комунальні послуги та необхідних документах для отримання путівок на санаторно – курортне лікування.

Надія Семенюк, позаштатний заступник військового комісара по роботі з особовим складом Гадяцького районного військового комісаріату ознайомила присутніх з переліком соціальних послуг, які мають отримувати учасники АТО та учасники бойових дій та повідомила про можливість проходження зборів - навчань.

Присутні на семінарі демобілізовані військовослужбовці активно вступали в бесіду та ділились проблемами, які самотужки вирішити не вдається.