13.07.2016 | 12:38

24 червня 2016 року Лубенським міськрайонним центром зайнятості проведено зустріч за принципом «Центрі під одним дахом» для військовослужбовців та учасників антитерористичної операції.

На зустріч було запрошено 19 демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО, директора районного Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Харченко І.В, провідного спеціаліста відділу землеустрою охорони та ринку земель Гамайда С.І., офіцера відділення комплектування Лубенсько-Оржицького ОМВК Копаніцина І.В.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Вікторія Омарова в своєму виступі зосередила увагу учасників зустрічі на проблемах, що виникають у процесі працевлаштування демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО та окреслила шляхи їх вирішення.

Директор районного Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Харченко І.В. поінформувала присутніх про Порядок оформлення документів щодо отримання пільг на житлово-комунальні послуги та забезпечення санаторно-курортним лікуванням військовослужбовців, демобілізованих із зони проведення антитерористичної операції.

Протягом зустрічі всі присутні отримали відповіді на наболілі питання