04.06.2018 | 14:18

Напередодні останнього дзвінка Гребінківською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості організовано професіографічну екскурсію для учнів 8-10 класів Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. до Гребінківського районного суду Полтавської області.

Гребінківський районний суд Полтавської області провів для школярів гру-тренінгу «Життя кримінального провадження», за участю слідчого Дмитра Бондаренка, прокурора Жанни Нор та представника відділу «Гребінківського бюро правової допомоги» Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Зої Скляр.

Учні мали змогу побачити та зрозуміти важливість та відповідальність при виборі  професій у галузі юриспруденції.

Школярів ознайомили із програмою заходу – це проведення слідчих дій, допит, робота з адвокатом, робота прокурора, прийом канцелярією обвинувального акту від слідчих, ознайомлення з роботою суддів та модельне судове засідання. Учні розділилися на 4 команди: «Слідчі», «Прокурори», «Адвокати» та «Судді». Гра-тренінг проходила у дружній та захоплюючій атмосфері, їм було цікаво дивитися та брати участь у проведенні слідчих дій, збирати речові докази імітованого викрадення, брати відбитки пальців. Мали змогу провести судове засідання у залі суду для винесення покарання обвинуваченому.  

Учні залишилися вдячними за проведення цікавого та змістовного заходу працівникам районної філії служби зайнятості та Гребінківського районного суду  Полтавської області.