15.12.2022 | 10:20

До виконання суспільно корисних робіт у рамках проекту “Армія відновлення” залучили понад 3300 безробітних у дев'яти регіонах.

Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна в ефірі телемарафону "Суспільне. Спротив", інформує Мінекономіки: 

https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=73da87c2-d442-4767-9133-...

“Ми залучаємо людей, які тимчасово втратили роботу, до відбудови країни і таким чином надаємо їм можливість перейти в статус зайнятих осіб та отримувати за виконання суспільно корисних робіт щонайменше 6700 грн.
На сьогодні 3314 безробітних вже виконують такі роботи у 9 областях. Серед цих людей майже в рівній пропорції є жінки та чоловіки, більшість з них (52%) у найбільш працездатному віці 35-50 років, вони проживають переважно в маленьких містах, трохи рідше – у сільській місцевості, мають професійно-технічну (51%) або вищу (27%) освіту.
  що важливо, до того, як вони долучились до виконання суспільно корисних робіт, вони тривалий час були безробітними - центр зайнятості шукав їм роботу в середньому понад 4 місяці. Тому їх участь в “Армії відновлення” надасть їм більше можливостей, адже вони отримуватимуть за виконання робіт більше, ніж середня допомога з безробіття”, 
- розповіла Тетяна Бережна.

Нині суспільно корисні роботи проводяться у 9 областях - Сумській, Київській, Полтавській, Донецькій, Чернігівській, Рівненській, Запорізькій, Житомирській, Волинській. Найбільше безробітних залучено у Київській області - 770 осіб, Сумській - 739 осіб, Полтавській - 697 осіб.

За словами заступниці Міністра економіки, на сьогодні за виконання таких робіт безробітним виплачено вже 18,3 млн грн. Вона також повідомила, що проект “Армія відновлення” діятиме і наступного року, тому на організацію громадських та суспільно корисних робіт в бюджеті Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на 2023 рік передбачено 154 млн грн.