28.09.2021 | 13:51

Колектив Державна служба зайнятості вітає Федерація роботодавців України з 19-ю річницею з дня заснування.

Сьогодні ФРУ – це об’єднання понад 100 галузевих і територіальних організацій роботодавців, що представляють усі сектори економіки України.

Федерація роботодавців України (ФРУ) утворена у 2002 році і є репрезентативною спільнотою організацій роботодавців України, членами якого є галузеві і територіальні організації роботодавців. ФРУ представляє інтереси близько 8500 підприємств, які у сукупності генерують 70% ВВП України і дають роботу понад 5 мільйонам найманих працівників.

Сьогодні ФРУ – це об’єднання понад 100 галузевих і територіальних організацій роботодавців, що представляють усі сектори економіки України.

ФРУ тісно співпрацює з Міжнародною Організацією Праці, є підписантом програми Гідної праці для України.

ФРУ є членом Міжнародної організації роботодавців, учасником Глобального Договору ООН в Україні.

Будучи підписантом Генеральної Угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, ФРУ є офіційним представником роботодавців у відносинах із Урядом та професійними спілками.

Більше про ФРУ тут: Стратегія розвитку (fru.ua)

Служба зайнятості пишається багаторічної співпрацею з Федерацією.

Державна служба зайнятості бажає колегам сил в прагненні розбудовувати сучасний ринок праці, який зможе гарантувати українцям безпеку та комфортні умови роботи.