01.08.2016 | 12:02

20 липня 2016 року у приміщенні Чутівського районного центру занятості проведена зустріч з демобілізованими військовослужбовцями, учасниками антитерористичної операції (АТО) за принципом “Центр під одним дахом”.

На зустріч було запрошено 7 учасників АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, представники Чутівського районного центру зайнятості та соціальні партнери - представники соціальних служб та організацій району: Управління соціального захисту населення Чутівської РДА, Чутівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Чутівського районного військового комісаріату, відділу Держгеокадастру у Чутівському районі Полтавської області, громадської організації “Громада Чутівщини”.

До учасників зустрічі звернулась начальник відділу взаємодії з роботодавцями Чутівського районного центру зайнятості Клименко В.І., яка висловила щиру вдячність демобілізованим військовослужбовцям, учасникам АТО за самовіддане виконання обов'язків військової служби, захист спокою народу України й висловила сподівання на якнайшвидше врегулювання ситуації та мирне життя. Клименко В.І. акцентувала увагу, що сьогодні одним із найважливіших напрямків пристосування колишніх військовослужбовців до мирного життя є професійна адаптація і перелічила наявні вакансії.

Надалі кожен із соціальних партнерів коротко надав інформацію про найбільш актуальні питання соціального захисту населення:  надання пільг та субсидій на житлово-комунальні послуги, виділення земельних ділянок різного призначення, забезпечення учасників АТО та військовослужбовців путівками на оздоровлення, санаторно-курортне лікування, психологічну реабілітацію та ін.

На питання щодо можливості виділення та безкоштовної приватизації земельної ділянки, поставлене учасником АТО Черевичним О.Б., відповідала головний спеціаліст-юрисконсульт відділу Держгеокадастру у Чутівському районі Хоменко Т.П.; щодо виплати компенсації за проїзд транспортом загального користування  відповідь надав представник Управління соціального захисту населення Чутівської РДА Затурян О.В.

Провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Шейко Ю.М. подякувала всім присутнім за увагу та активну участь в обговоренні й порадила присутнім демобілізованим військовослужбовцям, учасникам АТО не замовчувати проблемні питання, а звертатись для їх  вирішення в установи та організації району, які займаються питаннями соціального захисту демобілізованих осіб.