09.10.2019 | 10:03

З нагоди відзначення  Дня юриста 8 жовтня в приміщенні Нижньоланнівського НВК фахівцями Карлівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості проведена зустріч учнів 8-х та 9-х класів із представниками цієї актуальної професії.

Запрошені – Олена Захожай, головний спеціаліст Карлівського бюро правової допомоги та Наталія Буцьківська, головний спеціаліст Карлівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану – розповіли учням про те, як стали правниками, свої юнацькі плани і мрії, навчальні заклади, де здобували освіту, та цікаві особливості їхньої сьогоденної роботи.

Слухаючи гостей, школярі ще раз пересвідчились, що бажання можуть здійснюватись, але для цього необхідно прикласти багато зусиль, необхідно бути наполегливим, іти до своєї мети, незважаючи на труднощі та здійснити правильний вибір професії, зваживши всі свої здібності та можливості. А в цьому можуть допомогти спеціалісти служби зайнятості.

Наприкінці захоплюючої години спілкування учні поставили запитання, отримали відповіді від юристів та ще раз привітали гостей з професійним святом.