08.11.2019 | 11:54

Майбутня кар'єра починається з вибору навчального закладу, де готують спеціалістів за затребуваними на ринку праці професіями. Широкому інформуванню випускників шкіл про навчальні заклади свого регіону,  мотивації до вибору професії з урахуванням потреб ринку праці, побудови майбутньої кар'єри. орієнтації на робітничі спеціальності і підприємницьку діяльність тощо слугують Дні кар'єри для старшокласників. 

«День кар’єри» - профінформаційний масовий захід для майбутніх випускників шкіл організували і провели 5 листопада фахівці Зіньківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості спільно з колективом Регіонального центру професійно-технічної освіти м.Зіньків. 

Зустріч влаштували в приміщенні Регіонального центру для того, щоб поінформувати учнівську молодь про можливості професійного і кар’єрного зростання, здобуття робітничих спеціальностей. Надати  професійні  поради стосовно навчання у закладах професійної (професійно-технічної) освіти, інформацію з подальшого працевлаштування на вітчизняному виробництві.

Спілкувалася з хлопцями та дівчатами заступник директора з навчально-виховної роботи Леся Василівна Бударова. Вона презентувала свій заклад, звернула увагу школярів на актуальність професій, за якими ведеться підготовка. Леся Василівна навела багато прикладів, що стосуються вибору майбутнього професійного шляху та кар’єрного зростання, з реального життя – свого та колег. 

Школярі зрозуміли, що від вибору професії сьогодні багато в чому залежить, як складеться кар’єра завтра.

Юні гості дізналися, що в Регіональному центрі можна вибрати цікаву професію за своїми інтересами і здібностями, яка буде затребувана на ринку праці. Опанувати зокрема фах кравця, закрійника, кухаря, кондитера, перукаря, манікюрника, лісника, єгеря, муляра, штукатура, тракториста-машиніста, слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин, водія автотранспортних засобів категорії С.