16.05.2023 | 16:39

ТОВ «ГАРАНТ ГАРД ПІП» з Кременчука - діюче підприємство, яке успішно працює з 2018 року у сфері надання охоронних послуг. У зв’язку з війною у 2022 році підприємство було релоковано з тимчасово окупованого Бердянська в Кременчук.

Основні послуги, яке надавало підприємство - це фізична та пультова охорона об’єктів, в тому числі із застосуванням електронних охоронних систем.

Неосновним видом діяльності підприємства було виготовлення та реалізація АВТОНОМНИХ ВІТРОВИХ УСТАНОВОК (АВУ) малої генерації потужністю до 20 кВт. для автономного й допоміжного електропостачання побутових споживачів та невеликих домогосподарств.

Вже після релокації Павлом Носачем, керівником товариства, було прийнято рішення повністю зосередитися на виготовленні АВУ, тим більше, що все необхідне обладнання було в наявності, заключені договори на поставку генераторів, інверторів та металу.

Для успішної реалізації бізнес-ідеї по виготовленню та реалізації АВУ у Полтавській області існує дуже великий ринок: фермерські господарства, невеликі приватні виробництва, домогосподарства, готелі, міні-маркети тощо.

Для реалізації свого амбітного плану Павло Носач створив 2 робочих місця: для інженера-електрика та спеціаліста по генерації.

Кошти мікрогранту використані на закупівлю матеріалів та обладнання: інвертора, вітрогенератора, батарей,бетонозмішувача,мультиметра тощо.

Важливим чинником бізнес – ідеї Павла Носача є його надійність та довготривалий термін експлуатації. Крім того, бізнес вже працюючий, який зовсім немає проблем ні з постачальниками сировини та матеріалів, так із ринком збуту вітрових установок. У недалекому майбутньому Павло Носач має плани для розширення виробництва тож планує і надалі звертатися до послуг служби зайнятості, вже для підбору кваліфікованих фахівців.