30.08.2016 | 16:55

26 серпня 2016 року в Семенівському районному центрі зайнятості відбулася чергова зустріч з демобілізованими військовослужбовцями за принципом «Центр під одним дахом».На захід було запрошено 4 жителі району - учасники АТО, а також начальник відділу Держземагенства у Семенівському районі Лепій О.М. та директор Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Семенівської РДА Омельченко Ж.В.

Директор Семенівського районного центру зайнятості Лариса Губарь ознайомила присутніх про стан місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування, можливості професійного навчання, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру, започаткування власної справи шляхом отримання матеріальної допомоги по безробіттю одноразово.

Директор Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді поінформувала присутніх про Порядок отримання путівок на санаторно-курортне лікування учасників бойових дій.

Начальник відділу Держземагенства Олександр Лепій ознайомив присутніх з Порядком отримання земельних ділянок із земель запасу державної (комунальної) власності для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, особистого селянського господарства та індивідуального дачного будівництва.

Семенівський районний центр зайнятості і надалі буде проводити подібні зустрічі для розгляду та вирішення проблемних питань учасників АТО.