28.11.2022 | 13:10

За програмою релокації з небезпечних регіонів переміщено 772 підприємства, завдяки чому вдалося зберегти понад 35 тисяч робочих місць.

Про це повідомила заступниця Міністра економіки України Тетяна Бережна, інформує Мінекономіки. 

“На сьогодні за програмою релокації 772 підприємства перевезло свої виробничі потужності в більш безпечні регіони, 605 з них вже відновили роботу на новому місці. Завдяки цьому було збережено понад 35 тисяч робочих місць. Окрім того, роботу на релокованих підприємствах знайшли ще понад 7 тисяч осіб. Ці підприємства продовжують повноцінно працювати, підтримуючи стабільність нашої економіки, та сплачувати податки - загалом за поточний рік ними перераховано до бюджету понад 1,14 млрд грн ЄСВ”, - розповіла Тетяна Бережна. 

За її словами, для 261 підприємства наразі здійснюється пошук підходящої локації або способу транспортування. А 634 підприємства, що подали раніше заявки на переміщення,  відмовилось від релокації у зв’язку з деокупацією територій, на яких вони розташовані.

Детальніше тут: 

https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=a54c8281-02fa-4ced-8b14-...

Близько 40 релокованих підприємств переїхали на Полтавщину. переважно з Харківської, Донецької, Луганської та Запорізької облстей.