26.10.2021 | 08:31

Кожна людина може реалізувати гарантоване статтею 43 Конституції України право на працю. 

Особливо важливе питання працевлаштування для осіб, які на даний час є клієнтами органів пробації і засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі. Для них питання роботи - це питання легальних доходів і соціальної адаптації. Спільні заходи служби зайнятості та пробації покликані адаптувати людей до роботи, трудового і суспільного життя. 

Тож 25 жовтня фахівець з профорієнтації Чуітвської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Юлія Шейко спільно з фахівчинею місцевого бюро правової допомоги Полтавського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Валерією Смаглюк провели захід на тему «Особливості працевлаштування клієнтів пробації в умовах карантинних обмежень». Зустріч пройшла у приміщенні Чутівського районного сектору Центру пробації в Полтавській області.

Клієнти пробації отримали консультації та буклети щодо переліку послуг Державної служби зайнятості та бюро правової допомоги, важливості легальної зайнятості, доступних електронних сервісів та наявних вакансій, особливостей обслуговування в службі зайнятсоті та працевлаштування в умовах карантину тощо. 

Дехто, за бажанням, залишився на індивідуальну консультацію, маючи можливість отримати достовірну інформацію щодо варіантів працевлаштування в їкожній конкретній ситуації.