23.02.2021 | 11:50

Днями у приміщенні Горішньоплавнівської міської філії Полтаського обласного центру зайнятості відбулися дві міні-ярмарки вакансій для шукачів роботи за участі роботодавців. 

18.02.2021 року клієнти служби зайнятості мали можливість поспілкуватися з представниками ТОВ "Коста", яке спеціалізується на виробництві білизни. Наразі підприємство має потребу в працівниках на вакантні посади швачок з пошиття трикотажного одягу та розкрійника.

Під час заходу директор з виробництва Ірина Василівна Кукайло розповіла присутнім про умови праці, вимоги, графік роботи, заробітну плату та правила прийому на роботу.

Одночасно представники підприємства поспілкувалися з кандидатами на вакантні посади з Кобеляк і Козельщини у режимі скайп-конференції. Менеджер із зв'язків з громадськістю Оксана Станіславівна Нікітіна повідала слухачам про умови праці та відпочинку, соціальні пільги та "бонуси" для іногородніх працівників.

22.02.2021 року до Горішньоплавнівської міської філії Полтавського обласного центру зайнятості представниця ще одного роботодавця (ФОП Завалій Д.В.), який займається виготовленням трикотажних виробів. Світлана Іванівна Завалій поінформувала про те, що на даний час їхньому невеликому підприємству потрібен бухгалтер.  

Заходи відбулися у формі діалогу, під час яких учасники обговорювали умови праці, ставили запитання, на які отримували вичерпні відповіді. Учасники зустрічей були активними, сторони обмінялися цікавою і потрібною інформацією та контактними номерами телефонів.

Після закінчення міні-ярмарків зацікавлені пошукачі роботи мали можливість поїхати з представниками підприємств на виробництво, щоб наочно познайомитися з умовами праці та пройти індивідуальні співбесіди з роботодавцем.

За результатами співбесіди з роботодавцем (ФОП Завалій Д.В.) одна з безробітних невдовзі, після проходження стажування, працевлаштується на  посаду бухгалтера. 

Тож, якщо людина прагне знайти роботу та цілеспрямовано йде до своєї мети, а поряд є ті, хто здатен допомогти у цьому, то результатом завжди буде працевлаштування!