30.06.2020 | 17:33

У службі зайнятості Полтавської області триває інформаційно-роз'яснювальна робота серед роботодавців і фізичних осіб-підприємців з консультування про програму надання допомоги по частковому безробіттю в період карантину. 

Продовжуються зустрічі з роботодавцями і підприємцями, надання людям інформації та збір документів від роботодавців і ФОП без найманих працівників для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Працівники служби зайнятості організували виїзні консультаційні пункти на території Полтавського обласного центру зайнятості, Полтавської міськрайонної філії, Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості: приймають людей, надають інформацію з оформлення документів для отримання допомоги по частковому безробіттю. 


Консультаційні пункти діють і в місцях, де ФОПи безпосередньо ведуть підприємницьку діяльність: в торгових центрах, у магазинах, на ринках. Співробітники служби зайнятості розповідають підприємцям, як скористатися державною підтримкою для малого та середнього бізнесу, що призупинявся через карантинні обмеження. Роздають пакети документів і допомагають їх правильно заповнити. 


Роботодавці і підприємці подали в службу зайнятості області понад 5,2 тисячі пакетів документів. По 3,5 тисячам заявників вже прийняті позитивні рішення щодо виплат.