12.09.2019 | 14:26

Жителька Машівки Тетяна Блискавка за фахом – бухгалтер, закінчила  Полтавську державну аграрну академію. Нині  Тетяна працює бухгалтером Машівського районного трудового архіву.

«Перш ніж знайти роботу я перебувала на обліку в Машівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості, – розповідає жінка. – За направленням фахівців відвідувала різноманітні семінари, тренінги, завдяки яким освоїла техніку з пошуку роботи. Брала участь у презентаціях роботодавців, проходила співбесіди. Служба зайнятості завжди допомагала моєму пошуку роботи, фахівці давали дієві поради. Мій кар’єрний радник запропонувала пройти співбесіду на посаду бухгалтера в районному трудовому архіві».

 «За результатами профілювання вдалося визначити професійні якості Тетяни. Я побачила її потенціал та реальні можливості, тому запропонувала саме цю актуальну вакансію», – зауважує кар’єрний радник Лариса Підгірна.

«У перші місяці роботи Таня зарекомендувала себе як хороший фахівець і колега. Має вищу освіту та досвід роботи бухгалтером. З нею легко та приємно працювати», – прокоментував начальник архіву Олег Кравченко.

Ця історія успіху  – дієвий приклад допомоги кар’єрного радника клієнту служби зайнятості.

«Для якнайшвидшого працевлаштування клієнтів служби зайнятості реалізується новий проект – інститут кар’єрних радників, яким впроваджено в службі зайнятості єдиного куратора для безробітних. Кар'єрний радник працює з кожним клієнтом окремо. Він бачить перешкоди, які стоять перед людиною в момент працевлаштування та допомагає подолати їх. Цей спеціаліст  є помічником при  зверненні безробітного до служби зайнятості. Переконана, що громадянин довірятиме тому фахівцю, з яким вже вирішував свої проблемні питання та отримав кваліфіковану допомогу і підтримку на шляху до побудови власної  кар’єри», – підсумовує директор Машівської районної філії Зоя Галавур.

Тож якщо ви шукаєте роботу – неодмінно завітайте до центру зайнятості, зручного для вашого відвідування.І вам теж допоможуть.