12.09.2019 | 10:30

Скайп-конференція з роботодавцем  - Державною  установою «Полтавська виправна колонія № 64» пройшла в Полтавському обласному центрі зайнятості.

 

Інформацію про наявні вакансії, особливості проходження служби, умови, що створені для працівників, соціальні гарантії  тощо розповів присутнім – пошукачам роботи, які перебувають на обліку в Диканській, Зіньківській, Котелевській, Новосанжарській, Машівській, Решетилівській районних філіях Полтавського обласного центру зайнятості  – начальник відділу по роботі з персоналом установи № 64 полковник Вячеслав Касич. Участь у скайп-конференеції взяла також старший інспектор відділу по роботі з персоналом виправної установи Людмила Виноградова. 

Провела відеопрезентацію провідний фахівець з питань зайнятості сектора рекрутингу відділу організації надання послуг роботодавцям Полтавського обласного центру зайнятості Світлана Педоренко. Вона висловила сподівання в тому, що така форма роботи з роботодавцями і безробітними є ефективною, та отримана інформація допоможе слухачам вирішити питання з працевлаштуванням.

Виправна колонія № 64, що знаходиться у Подільському районі Полтави, запрошує на роботу :

*молодших інспекторів  відділу охорони
*молодших інспекторів відділу нагляду та безпеки.

 А також
*начальника відділення соціально-психологогічної служби (вища освіта юридична або педагогічна)

*інспектора пожежної профілактики (вища освіта технічна).

Працівникам пенітенціарної системи надається повний соціальний пакет:

Щорічна оплачувана відпустка тривалістю 30 днів (з вислугою років її тривалість збільшується)

Лікування в поліклініці УМВС

Оплачувані лікарняні

Матеріальна допомога і допомога на оздоровлення.

Для несення служби і відпочинку працівників створені відповідні умови. Під час чергування працівники безкоштовно харчуються. Режим роботи доба через дві і доба через три.

Пільгове обчислення вислуги років

Можливість заочного навчання в Академії пенітенціарної служби в Чернігові.

Безкоштовний проїзд за службовим посвідченням.

Забезпечення форменим одягом.

Співробітники знімаються з військового обліку.

Заробітна плата для молодших інспекторів – від 6 тисяч гривень; для офіцерського складу – від 8 тисяч гривень у місяць.

Для випускників середніх навчальних закладів є можливість вступу на безкоштовне навчання до Академії за направленням установи.

Працевлаштуватися на роботу в колонію можуть чоловіки і жінки віком від 18 років. Головні умови – здатність до служби за станом здоров’я, бажання працювати, дисциплінованість.  

Контактний телефон 050 3460151.

Контакти зазначеного роботодавця  є також у філіях Полтавського обласного центру зайнятості.

У Полтавській міськрайонній філії обласного центру зайнятості завтра відбудеться  міні-ярмарок вакансій за участю Державної установи «Полтавська виправна колонія № 64». Шукачів роботи, що бажають працювати у цьому закладі, запрошують завітати 13 вересня 2019 року з 8:30 до 11:00 годин та поспілкуватися із представниками колонії особисто.