За ініціативи директора Шишацької районної філії Полтавського ОЦЗ Білаш Е.В., працівниками Федунської сільської ради 14 червня 2018 року організовано зустріч фахівців філії з місцевими жителями по питанню розвитку кооперації. В останні роки в Україні активізувалася робота з поширення кооперативного руху і тому фахівці Шишацької районної філії проводять інформаційно – роз’яснювальну роботу з місцевими жителями в питанні розвитку кооперації в нашому районі.

Виїзне засідання Клубу «Від самопізнання до самореалізації» з жителями с. Федунка проведено директором філії Білаш Е.В. та начальником відділу взаємодії з роботодавцями Васильченко А.М. Кооперація вимагає, щоб люди були правильно організовані по інтересах та спеціалізаціях на вирощування сільськогосподарських культур, які є затребуваними на українському ринку. Фахівці детально розповіли про умови створення кооперативів, про фінансову підтримку в розмірі 90% вартості придбаної сільськогосподарської техніки, обладнання, устаткування при створенні сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу.

Інформаційно – роз’яснювальна робота фахівців філії направлена на самозайнятість громадян, шляхом створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та отримання додаткового заробітку. На засідання Клубу зібралися жителі села, які хочуть отримувати додатковий дохід за допомогою вирощування малини, квасолі, грибів, багато хто зацікавився створенням кооперативу по заготівлі молока, бо майже в кожному господарстві тримають корів. Зустріч була цікавою, змістовною. Кооперація та соціальне підприємництво – це правильний шлях розвитку сучасної України, тому що це – формування середнього класу, зміна схем руху фінансових потоків для добробуту і для розвитку місцевої інфраструктури, а також самореалізація людей та потенціалу сільських жителів, це шлях до підвищення рівня життя на селі. Наші люди хочуть і можуть жити і працювати в Україні.  

 

Анонс/Подія: 
Подія