Збройні Сили України зайняли активну позицію на ринку праці через постійну пропозицію вакантних місць з привабливими умовами оплати праці та широким соціальним пакетом.

В напрямку підтримки повної та продуктивної зайнятості окремих груп населення для виконання спільного проекту по комплектації Збройних Сил України, 20 лютого 2018 року в приміщенні Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся профінформаційний захід для безробітних громадян за участю представників Полтавського районного військового комісаріату - заступника військового комісара Сергія Лифара та старшого солдата оператора відділення військового обліку та бронювання сержантів, солдатів запасу Юлії Зінченко.

Метою даного заходу було інформування присутніх щодо умов відбору та проходження служби у військовому резерві, умов військової служби за контрактом у Збройних Силах України та проходження служби у навчальних закладах Міністерства оборони України.

Інформаційна робота щодо умов комплектування Збройних Сил України для проходження контрактної служби проводиться в рамках затверджених графіків проведення інформаційних заходів для населення із залученням соціальних партнерів, зокрема, представників військових комісаріатів.

Спільна інформаційно-роз’яснювальна робота служби зайнятості та військових комісаріатів серед населення щодо контрактної служби в Збройних Силах України дуже необхідна і корисна. Адже військова міць нашої країни в умовах проведення антитерористичної операції на сході країни та анексії Криму є важливою, захищеними повинні бути кордони нашої держави та боєздатними Збройні Сили України.

Анонс/Подія: 
Подія