Фахівці Шишацької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості спільно з працівниками управління соціального захисту населення Шишацької районної державної адміністрації активно співпрацюють по реалізації пілотного проекту «Рука допомоги» із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Порядок реалізації пілотного проекту затверджений постановою КМУ від 02.12.2015 року № 1154 (із змінами). Заяви на участь в пілотному проекті подали 66 осіб. Формою зайнятості громадяни обирали участь у громадських роботах, працевлаштування, отримання поворотної фінансової допомоги для започаткування власної справи. Змінами внесеними постановою від 31.01.2018 року № 40 до постанови від 02.12.2015 року № 1154 фінансова допомога може надаватися суб’єктам господарювання, які працевлаштують не менш як двох із числа малозабезпечених, внутрішньо переміщених осіб, або осіб, звільнених з військової служби після участі в антитерористичній операції, строком не менше ніж на 2 роки за направленням служби зайнятості. На сьогодні голова кооперативу «Бузова-Агро» подав заяву на отримання фіндопомоги і захистив бізнес-план.

Розмір фінансової допомоги не може перевищувати 40 прожиткових мінімумів.

З початку дії даного проекту три особи із числа малозабезпечених і внутрішньо переміщених осіб в нашому районі отримали фінансову допомогу для започаткування власної справи, з них одна особа займається вирощуванням зелені в теплиці, інший отримав допомогу для надання послуг по обробці металу на спеціальному обладнанні, ще один займається ремонтно-будівельними роботами і навіть створив нові робочі місця для двох місцевих жителів. Незабаром ще одна наша землячка отримає фінансову допомогу на організацію дитячого розважального майданчика.

Анонс/Подія: 
Подія