23 березня 2018 року у загальноосвітній школі №6 для учнів 9-х класів відбувся захід присвячений вибору майбутньої професії. Зустріч організована за ініціативою Горішньоплавнівської міської філії Полтавського обласного центру зайнятості, яку провела фахівець з питань зайнятості Олена Володимирівна Зікранець та заступник директора з виховної роботи загальноосвітньої школи №6 Валерія Леонідівна Федішева. Тема заходу - «Моя майбутня професія».

У наш час вибір професії є одним з найважливіших і найскладніших рішень в житті людини. Особливого значення набуває це питання в юнацькі роки.

Щоб допомогти старшокласникам з вибором професії, фахівець з питань зайнятості Олена Володимирівна Зікранець надала поради щодо професійного самовизначення.

Щороку проводиться діагностика схильностей учнів до різних сфер діяльності. До тестування учнів долучається і практичний психолог Тетяна Василівна Кучма.

На заході учнів ознайомили з найактуальнішими професіями, які сьогодні користуються найбільшим попитом в Україні. Це неодмінно допоможе школярам зрозуміти, в якому напрямку їм краще рухатися далі та яку професію обрати.

Так, найактуальнішими професіями та спеціальностями залишаються ті, що задіяні в структурі «Ferexpo». Робітничим професіям можна навчитися в навчальних закладах нашого міста. Тому на захід було запрошено представників одного з таких закладів – вищого професійного гірничо-будівельного училища. Майстер виробничого навчання Ганонченко Інна Юріївна розповіла про професії, яким можна навчитися у ВПГБУ та запросила учнів до навчання в училищі.

Захід пройшов цікаво і, що найголовніше, корисно для учнів. Для кращого засвоєння інформації, усі виступи супроводжувалися презентацією.

Сьогодні процес вибору професії став досить багатогранним і складним. Тому Горішньоплавнівська міська філія Полтавського обласного центру зайнятості завжди готова допомогти молоді в професійному самовизначенні та надати інформацію про всі можливі професії нашого міста.

 

Анонс/Подія: 
Подія