Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 23 квітня 2016 року у Чорнухинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся День цивільного захисту та презентація професії «рятувальник».

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

Розпочався захід з навчальної евакуації, в процесі якої учні і вчителі продемонстрували свою обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

На заході мова йшла про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах, провели вікторину «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях», яку підготували представники ЧОРНУХИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ МІСЦЕВОЇ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ. 

 

Анонс/Подія: 
Подія