23 лютого 2018 року в Глобинській гімназії № 1 ім. В.Є. Курченка відбулася Конференція для батьків, вчителів та учнів на тему «Роль навчального закладу, сім’ї та громадськості у професійному самовизначенні старшокласників».

Заступник директора з виховної роботи гімназії Гордовська Алла Петрівна  розпочала конференцію із зазначення актуальності та важливості питання усвідомленого вибору майбутньої професії старшокласниками.

Про свій професійний та життєвий досвід і фактори, що в свій час вплинули  на  вибір професії, розповіли учасники конференції: приватний підприємець Сорокіна Віра Іванівна, головний агроном фермерського господарства  «Агросвіт – СВ» Ведмідь Денис Валерійович, секретар Глобинської міської ради Лазаренко Світлана Віталіївна, керуюча Глобинським відділенням АТ «Райффайзен Банк Аваль» Чорна Людмила Анатоліївна, вчителі гімназії Макайда Сергій Олександрович та Жук Сергій Васильович.

Не залишилися поза увагою і питання трудової міграції, так колишній випускник Глобинської гімназії  та ВПУ № 7 м. Кременчука Шкурко Антон розповів про свій професійний досвід, а також про можливості, умови та складнощі роботи електрогазозварником в Польщі.

Директор Глобинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Мороз Олександр Григорович детально розповів про послуги, що надає державна служба зайнятості випускникам шкіл та молоді; можливість проходження профдіагностичного  тестування, за допомогою якого можна визначити схильність особи до певного типу професій згідно особистих здібностей, знань, умінь та навичок; про професії, які користуються попитом на ринку праці а також про можливості проходження професійного навчання в центрах професійно – технічної освіти державної служби зайнятості.

На завершення учасники заходу висловили свої побажання майбутнім випускникам врахувати свої професійні інтереси, схильності, риси характеру а також поради батьків та зробити вдалий  професійний вибір. 

Анонс/Подія: 
Подія