У 1939 році на Всесвітньому поштовому конгресі в Аргентині  було запропоновано щороку святкувати 9 жовтня  День Всесвітнього поштового союзу, оскільки саме в цю дату  в 1874 році організація була заснована. Офіційно День пошти встановлений в 1969 році. 

Це професійне свято всіх поштових працівників. 

День пошти покликаний привернути увагу до праці поштовиків та вшанувати її, популяризувати поштове  обслуговування, адже пошта не має кордонів, працює по всьому світу  і з'єднує міста і села, країни і континенти. Зараз членами Всесвітнього поштового союзу є 191 держава, у тому числі Україна. 

Працівники пошти невтомно обслуговують населення в найвіддаленіших куточках, у містах, селищах і маленьких селах, опановують нові поштові технології, доставляють періодичні видання, листи, повідомлення, пенсії, товари повсякденного попиту, приймають передплату та комунальні платежі, впроваджують нові послуги. 

Шановні працівники пошти! Щиро вітаємо з професійним святом! Бажаємо міцного здоров'я, щастя і благополуччя, успіхів, натхнення, оптимізму, миру і добробуту! 

Анонс/Подія: 
Подія