Традиційно 7 грудня в Україні відзначається День місцевого самоврядування. 

Саме цього дня в 1990 році Верховна Рада тоді ще УРСР прийняла закон  "Про місцеві ради народних депутатів Української РСР та місцеве самоврядування".

Нині це державне свято, що підкреслює значимість такого інституту демократичного суспільства як самоврядування і професійне свято тих, хто працює в сільських, селищних, міських, районних і обласних радах та представляє багатотисячний загін народних обранців.

Завдяки місцевому самоврядуванню громадяни України мають змогу самостійно вирішувати питання, які мають місцеве значення.

Місцеве самоврядування -  право жителів сіл, селищ і  міст самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції  і законів країни. Це форма публічної влади, що реалізується територіальними колективами і сформованими органами. Здійснюється територіальними громадами як безпосередньо, так і через сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи, а також через районні та обласні ради, які представляють спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст.

Працювати в органах державної влади, забезпечувати виконання завдань і функцій держави – справа відповідальна, що вимагає широких знань, толерантності, мудрості, терпіння, зосередженості.

Вітаємо працівників самоврядування з професійним святом, бажаємо міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя і здійснення планів та задумів! Нехай професійність та досвід, творча наснага сприяють розбудові територіальних громад! 

Анонс/Подія: 
Подія