Важко уявити життя нашої держави без органів статистики, які роблять вагомий внесок у соціально-економічний розвиток країни.

Працівники цієї сфери збирають, опрацьовують, зберігають та аналізують статистичну інформацію, на основі якої розробляються перспективні плани, програми поступального розвитку в усіх галузей життя.

На службу статистики покладено важливу та відповідальну місію - збирати й узагальнювати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Співробітники статистики є першими соціальними експертами, котрі, спираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті - економічні, соціальні, демографічні та політичні. 

Більшість людей, які трудяться в органах статистики - віддані своїй професії та присвятили їй багато років життя. 

Саме вони знають, скільки у нас в країні агрономів, вчителів, пенсіонерів, студентів, скільки працездатного населення, сіл і міст, скільки виробляється товарів і народжується дітей. 

У переддень професійного свята працівників статистики хочеться побажати їм завжди позитивної динаміки, гарних графіків і слухняних цифр, адже статистика - вперта річ!
А ще - міцного здоров'я, щастя, достатку, миру і злагоди, гарного настрою, вагомих професійних здобутків. 

Анонс/Подія: 
Подія