День працівників освіти або День вчителя - професійне свято працівників освітніх закладів України - святкують щороку в першу неділю жовтня. Крім того, Всесвітній день учителів відзначають 5 жовтня.

Офіційно вітати учителів і проводити святкові заходи у школах почали з 1980 року. В Україні відповідне свято встановлене указом Президента в 1994 році. 

1966 року в Парижі на Спеціальній міжурядовій конференції було підписано документ про соціальний статус вчителів, це лягло в основу майбутнього свята. За рішенням ЮНЕСКО Всесвітній день учителів з 1994 року відзначають 5 жовтня. 

Це свято приходить з настанням золотої осені, коли починається навчальний рік і нелегка щоденна робота педагогів. Освітяни роблять неоціненний внесок у розвиток суспільства, адже справа виховання і навчання молодого покоління - дуже важлива. 

Сьогодні в Україні трудяться сотні тисяч вчителів і вихователів, майстрів виробничого навчання, викладачів, науково-педагогічних працівників, учених, управлінців освітою, майстрів виробничого навчанн., Щиро вітаємо усіх співробітників навчальних закладіа з професійним святом, бажаємо досягти нових професійних висот і творчих досягнень, успішних учнів і вихованців, натхнення, миру, добобуту і здоров'я! 

Анонс/Подія: 
Подія