День геоолога — професійне свято працівників геології, геофізики, геодезії і картографії України. Відзначається щорічно у першу неділю квітня.

Професійне свято відзначаєтсья з 1966 року.

Цей день святкують люди, які цікавляться сучасними фізичними процесами, що відбуваються в надрах і на поверхні планети, чия професія пов'язана з дослідженням будови та історії нашої планети. В основному геологи вивчають гірські породи, які несуть у собі великий обсяг інформації про розвиток Землі. Саме завдяки геологам ми дізнаємося про особливості життя на планеті  в минулі століття і навіть тисячоліття. Люди цієї професії розвідують і досліджують надра, відкривають поклади корисних копалин, роблячи значний внесок в економічний розвиток країни. 

Після розпаду СРСР від Дня геолога не відмовилися. Зараз це свято вважається також професійним днем усіх людей, що працюють у сфері видобутку корисних копалин.

Свято встановлено в Україні  «…на підтримку ініціативи працівників геології, геодезії та картографії України…» згідно з Указом  Президента «Про День геолога» від 1995 року. 
Щиро вітаємо з профеесійним святом, бажаєо нових професійних здобутків. міцного здоров'я, щастя, миру і злагоди! 

Анонс/Подія: 
Подія