В останню неділю жовтня святкують День автомобіліста і дорожника. Професійне свято затверджене  Указом Президента України в 1993 році.

Це офіційне професійне свято працівників автомобільного транспорту та дорожнього господарства. Цей день відзначають не тільки люди, які професійно працюють з автомобілями та автодорогами але й також усі автомобілісти-любителі.

Історія свята розпочалася в 1980 році, коли був заснований День працівника автомобільного транспорту або День водія. В Україні професійне свято поєднали для всіх учасників дорожнього руху та дорожніх працівників.

Професійне свято відзначають люди, які працюють у галузях автомобілебудування, автоперевезень, продаж, сервісного обслуговування, експлуатації автотранспортних засобів, ремонту автомобілів, на автотранспортних, дорожних підприємствах, в установах та організаціях проєктування, будівництва, ремонту, експлуатації автодоріг, автошколах, шофери особистого та службового транспорту тощо. 

У цей день вітають усіх, хто пов'язаний з автомобілем і дорогою. Та насамперед  - людей, які щодня сідають за кермо, за будь-якої погоди забезпечують утримання та ремонт шляхів, прибувають за викликом чи за розкладом: водії громадського транспорту, "Швидкої допомоги", пожежних машин, далекобійники, таксисти та інші професіонали своєї справи. 

Щиро вітаємо усіх автомобілістів і дорожників! Бажаємо завжди прямих, рівних і безпечних доріг, а поворотів у житті - завжди в кращу сторону! Міцного здоров'я, сімейного затишку, миру і щастя, втілення професійних планів і мрій! І звісно - ні жезла, ні цвяха! 

Анонс/Подія: 
Подія