Всеукраїнський день бібліотек - свято тих, хто працює в книгозбірнях, розбудовує бібліотеки, перетворюючи їх на соціально-культурні осередки - в громадах, у містах і селах, у навчальних закладах, це свято і читачів, і книголюбів, партнерів і друзів бібліотек. 

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Бібліотека — це скарбниця культурної та інтелектуальної спадщини, зібрання мудрості багатьох поколінь. В епоху інформатизації суспільства, бібліотеки не втрачають своєї актуальності, адже люди продовжують читати. А читальні зали пропонують читачам неповторну атмосферу затишку та поваги, широту вибору та доступ до унікальних рідкісних видань.

Бібліотеки зараз не лише видають книги і популяризують читання, а й проводять культурно-освітні заходи, у тому числі під час карантину - в онлайн режимі, презентації книг, зустрічі з письменниками, митцями, навчають користувачів роботі в мережі Інтернет, організують клуби за інтересами, займаються дослідницькою, науковою роботою тощо. 

Щиро вітаємо бібіліотекарів, бажаємо завжди отримувати задоволення від своєї роботи, від спідкування з Книгою і читачем, а також міцного здоров'я, щастя, благополуччя, процвітання, натхнення. 

 

Анонс/Подія: 
Подія