День працівників освіти (День учителя) відзначається в Україні щороку в першу неділю другого осіннього місяця.  

Крім того, існує Всесвітній день учителів, що припадає на 5 жовтня. 

Свято вчителів у школах почали відзначати з 1965 році, в календарі свят воно закріплене з 1980 року. Указом президента України День працівників освіти офіційно установлений в1994 році. 

1966 року в Парижі на Спеціальній міжурядовій конференції підписаний документ про соціальний статус учителів, це лягло в основу майбутнього свята. За рішенням ЮНЕСКО Всесвітній день учителів святкується 5 жовтня.

Учитель - людина, яка вперше відкриває дитині двері у світ знань, науки і мудрості. Праця вчителя – одна із найважливіших і шанованих, адже саме він передає знання, формує світогляд, інтелект і духовне багатство нового покоління.

Це свято педагогів, викладачів, вихователів, майстрів виробничого навчання, керівників гуртків, курсів і студій, науково-педагогічних працівників, управлінців освітою, ветеранів педагогічної праці, усіх, хто навчає дошкільнят, школярів, студентів, аспірантів, дорослих.   

Шановні педагоги! Вітаємо з професійним святом! Міцного вам здоров'я, щастя, миру, добра і злагоди, творчого натхнення, професійного зростання, усіпшного втілення ваших ідей і планів, щасливих дитячих посмішок! 

Анонс/Подія: 
Подія