Початок відзначенню такого дня поклала дата внесення цієї професії у державний класифікатор.

Назва цього роду діяльності походить від англійського PR - Public Relations, що перекладається як «зв'язки з громадськістю».

Піар-технології популярні в усьому світі.  Жодна велика компанія не обходиться без роботи фахівців цієї спрямованості. Від професіоналізму працівників залежить репутація та популярність серед потенційних клієнтів. Концепція заходів по просуванню різних проектів і розробки по створенню іміджу фірм та окремих осіб - основа роботи піар фахівців. 

За останні роки в нашій країні піар отримав дуже широке поширення і став необхідним інструментом для ведення різнопланової діяльності. 

Ще десятиліття тому далеко не всі знали, що таке піар. Сьогодні це слово знайоме кожному. Неможливо уявити наше сучасне життя без цього явища. Адже саме фахівці по зв'язках з громадськістю формують громадську думку, довіру до компанї, створюють позитивний імідж, займаються просуванням продукції та послуг компаній, що сприяє підтримці їх конкурентоспроможності. Можна з упевненістю говорити про те, що піар став необхідним аспектом успішного розвитку бізнесу.

Сучасні підприємства, установи, організації зацікавлені у формуванні свого позитивного іміджу та підтримці бездоганної репутації в очах клієнтів, друзів, партнерів і громадськості. Пвдтримка ділових контактів зі ЗМІ - теж частина роботи PR-спеціалісттів.  

Ця робота непроста, відповідальна, часом напружена, і водночас  цікава і творча. Щоро вітаємо спеціалістів цієї сфети з професійним святом, бажаємо нових творчих і професійних успіхів, нових ідей і задумів! 

Анонс/Подія: 
Подія