Професійне свято встановлене Указом Президента України від 5 червня 1995 року для відзначення важливої ролі, яку відіграє цей сектор економіки в розвитку держави. 

Торгівля є і залишається однією з перспективних, рентабельних та інвестиційно привабливих галузей бізнесу. Життя будь-якої країни неможливо уявити без хороших і розвинених торгових відносин. 

Топ-менеджмент українського рітейлу швидко засвоює та впроваджує передові технології, вітчизняний і зарубіжний досвід ведення торгівельної діяльності. Завдяки цьому збільшується економічний потенціал держави та стає комфортнішим життя громадян, розширюється перелік доступних товарів. 

Професії "продавець", "продавець-консультант", "касир",  "менеджер з продажів" та інші торговельні спеціальності - одні з найбільш поширених і затребуваних професій у світі. До них додаються й підприємці, які займаються торгівлею. День працівників торгівлі – професійне свято енергійних, сміливих, наполегливих людей, які не побоялися розпочати свою справу. Ці люди  не лише створюють робочі місця, а й допомагають розвиватися інфраструктурі міст і сіл, запроваджують нові ідеї та проекти.

Станом на 1 липня нинішнього року на Полтавщині було понад 90 вакансій продавців продовольчих товарів і 65 - продавців непродовольчих товарів, а також 16 вакансій продавців-консультантів. 

Тож щиро вітаємо працівників торгівлі з професійним святом, бажаємо успіхів і професійного зростання, вдячності від покупців за привітне обслуговування, здійснення нових планів і задумів, щастя, здоров'я і добробуту!

Анонс/Подія: 
Подія