Щорічно 25 жовтня в Україні відзначається професійне свято фахівців з маркетингу. Хоча це свято ще не набув статусу офіційного, його з кожним роком святкують все більше людей. Професія маркетолога дуже популярна. 

Маркетолог – спеціалист з маркетингу (управління продажами). Займається вивченням попиту споживачів на товари та послуги, просуванням та збутом продукції, виходячи з досліджень ринків попиту і пропозиції. 

Професійне свято неофіційне, ще 25 жовтня 1975 року в міністерстві зовнішньої торгівлі СРСР було створене управління з маркетингу та рекламі, яке займалося рекламою і просуванням товарів врибництва радянських республік на зовнішній ринок. 

Маркетологи поєднують навички соціолога, дослідника, психолога, копірайтера, піарника, аналітика. Повинні визначити  саме те, що потрібно аудиторії, щоб просунути продукт чи послугу. Маркетологи роблять усе, щоб пропозиція дійшла до споживача! 
Вітаємо всіх представників цієї сфери, які професійно займаються продажами і точно знають, коли і кому які товари найбільш потрібні. 

Анонс/Подія: 
Подія