23 квітня – Всеукраїнський день психолога. Психологічна служба – важлива складова медичної допомоги населенню і при подоланні коронавірусної хвороби, й інших житєєвих викликів. Предствники цієї професії підказують, як справлятися з проблемами, як зокрема пристосуватися до життя в умовах пандемії.

Психологи нині широко затребувані, адже допомагають людям розібратися у кризових ситуаціях, показуючи шляхи виходу  й відкриваючи невідомі ресурси  організму і психіки.

День психолога – свято молоде. В Україні своє професійне свято психологи і люди, які причетні до цієї професії, відзначають щорічно 23 квітня. 

Цікаво, що у світової психологічної спільноти немає офіційного святкового дня в календарі. Є лише Всесвітній день психічного здоров'я, який відзначається 10 жовтня за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Тож вітаємо психологів, бажаємо всім здоров'я, щастя, позитивних думок і гарних подій! Бажаємо розвитку, успіхів, вдячних пацієнтів і постійного вдосконалення в професійній сфері! 

 

Анонс/Подія: 
Подія