Професійне свято секретарі в усьому світі відзначають у середу останнього повного тижня квітня.  

Професія секретаря належить до найбільш затребуваних у світі. Слово походить від латинського "секрет". У Стародавньому Римі, де, власне, й виникла ця цікава спеціальність, так називали найближчого помічника,  довірену особу, якій повелитель повіряв таємниці і секретні відомості. Спочатку секретарями були виключно чоловіки.   

Після виникнення друкарської машинки, секретарями почали наймати жінок. За хвилину претендентка на роботу мала набирати близько чотирьохсот символів. Стенографію робили зі швидкістю 40 слів на хвилину. Також вимогами були володіння іноземними мовами і навички спілкування з людьми.

У наш час секретарі можуть виконувати різні функції. Наприклад, відповідати на телефонні дзвінки, працювати з оргтехнікою, пакетом офісних програм, приймати пошту, у тому числі електронну, виконувати адміністративні функції, організовувати роботу приймальні, секретаріату або всього офісу тощо.
Професійний секретар правильно організовує і сплановує  робочий час керівника, ділові зустрічі, документообіг тощо, ніколи нічого не забуває і не плутає. Йому притаманні такі риси як відповідальність, старанність, акуратність. уважність. 

 

Вітаємо усіх секретарів із професійним святом! 

Анонс/Подія: 
Подія