День енергетика - професійне свято працівників енергетичної та електротехнічної промисловості, енергокомпаній, день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку країни та повсякденнму житті населення. 

Символічно, що свято збігається з найкоротшим світловим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків, насамперед з подання електроенергії і тепла, найбільш помітна і потрібна.

Енергетики - представники найсвітлішої професії. Завдяки їм ми можемо взимку насолоджуватися теплом у своїх квартирах, працювати та займатися домашніми справами в темний час доби. Без електрики неможлива робота промисловості, установ і закладів різних сфер діяльності.

Традиційно працю тих, хто дарує світло, вшановують вже майже століття, відтоді як почали еелктрифікувати населені пункти країни. Зараз в Україні свято відзначається 22 грудня. Свято встановлене на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, згідно з Указом Президента від 1993 року. 

У День енергетика вітання приймають усі, хто причетний до створення та обслуговування енергетичних систем. Нехай будь-яка проблема в їх роботі легко усувається, а всі системи та механізми працюють безперебійно. Бажаємо здоров'я і щастя, миру, добробуту і тепла! 

Анонс/Подія: 
Подія