Щороку наприкінці осені, коли зібрано урожай і можна перепочити від польових робіт і підбити підсумки зробленого, аграрії відзначають професійне свято. 

Зберігаючи багаторічну традицію, в Україні  офіційно відзначають це свято з 1993 року. 

Існує чимало видів видів сільського господарства, насамперед це рослинництво - вирощування зернових, технічних, овочевих культур, плодово-ягідних культур, насінництво, тваринництво, переробка сільгосппродукції тощо. 

На сьогодні агропромисловий комплекс – одна з провідних галузей економіки України, яка дає роботу близько 3 мільйонам людей.

У переддень професійного свята хлібороби Полтавщини намолотили більше 6 мільйонів тонн зернових сільгоспкультур. 25 % експорту сільськогосподарської продукції країни вироблене в нашому краї. 

В аграрному секторі області трудяться  десятки тисяч людей. Крім власне тих, хто працює на землі, це професійне свято для співробітників агроформувань різних професій, працівників підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних і обслуговуючих кооперативів, фермерських господарств, також наукових установ, організацій і навчальних закладів агропромислового напрямку. 

Щиро вітаємо всіх, хто пов'язав своє трудове життя з сільським господарством! Міцного здоров'я і благополуччя вам і вашим родинам, миру і злагоди, щедрої життєвої ниви, нових трудових здобутків та успіхів! З Днем працівників сільського господарства! 

Анонс/Подія: 
Подія