У неділю - професійне свято тих, хто своєю щоденною працею робить наше життя комфортнішим: дбають про благоустрій вулиць і дворів, безперебійне постачання житлово - комунальних послуг, роботу міського транспорту, наші побутові зручності та інше. 

Робота працівників ЖКГ – це тепло і затишок в оселях, охайність і чистота міст і сіл. Існування цих та інших простих і необхідних  благ – невід’ємна частина нашого добробуту.  

Комунальні блага стали настільки звичними, що люди й не замислюються, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Комунальники працюють і тоді, коли більшість мешканців ще не прокинулись. Важко уявити нинішнє життя без стабільної цілодобової роботи комунальних служб.

Працівники цих галузей піклуються про те,  щоб у домівках були вода, тепло, світло, щоб прибирались та освітлювались вулиці, парки, сквери, під'їзди будинків, люди могли вчасно добратися на роботу і з роботи, скористатися послугами перукарень, ательє, ремонтних майстерень тощо. 

Свято встановлене в 1994 році і закріплене Указом Президента України на підтримку ініціативи галузевих профспілок та працівників ЖКГ і служби побуту. 

Щиро вітаємо працівників цих важливих галузей з професійним святом! Бажаємо міцного здоров'я, миру і  щастя, гарного весняного настрою, злагоди в родинах, поваги від людей, і нових трудових здобутків для блага громад! 

Анонс/Подія: 
Подія